Nowości

Kino samochodowe znów w Stalowej Woli

Po raz kolejny w Stalowej Woli czeka na Was rozrywka w iście amerykańskim stylu. Już 25 września do naszego miasta zawita kino samochodowe. Zaproście swoją drugą połówkę lub zbierzcie ekipę i przyjedźcie w najbliższą sobotę na dawną zajezdnię autobusową przy ul. Orzeszkowej (naprzeciwko „Ambulatorium”). Wstęp wolny. 

W Stalowej Woli zaplanowane są dwa seanse, a filmy sami wybraliście w głosowaniu. O godzinie 20.00 emitowany będzie film pt. „Na noże” (Dramat/Komedia), a o 22:15 produkcja pt. „Boże Ciało” (Obyczajowy).  

Filmy wyświetlane będą na ogromnym ekranie o powierzchni 100m2, a dźwięk wysyłany falami radiowymi prosto do samochodów. Wjazd na teren pokazu możliwy będzie na 60 min. przed startem wydarzenia, a zakończy się na 5 min. przed rozpoczęciem seansu. Co istotne, przed wydarzeniem nie będzie możliwości rezerwacji miejsc, a w trakcie seansu wysiadania z pojazdów bez zbędnej potrzeby.  

By nie utrudniać oglądania filmu innym, wjazd został ograniczony tylko dla samochodów osobowych (niższych niż 2 m wysokości). Podczas wydarzenia obowiązywać będzie zakaz palenia i picia alkoholu.  

Szczegółowe zasady znajdują się w Regulaminie wydarzenia: https://www.kino-samochodowe.com/regulamin/ 

 

/Stalowawola.pl

24-09-2021 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność