Nowości

KSZO NA DRODZE STALI
W SOBOTĘ 23 PAŹDZIERNIKA ZIELONO-CZARNI WALCZYĆ BĘDĄ O KOLEJNE LIGOWE PUNKTY, A ZARAZEM PODTRZYMANIE ZWYCIĘSKIEJ SERII. W 14. KOLEJCE PIŁKARZE STALI STALOWA WOLA NA WYJEŹDZIE RYWALIZOWAĆ BĘDĄ Z KSZO 1929 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI.

Zielono-czarni walczyć będą o potrzymanie zwycięskiej passy. „Stalówka” ostatnie mecze wygrywała efektownie: 5:2 z Sokołem Sieniawa, 3:0 z Tomasovią Tomaszów Lubelski i 3:0 z Czarnymi Połaniec. Teraz naszym rywalem będzie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

KSZO w tabeli III ligi grupy IV zajmuje aktualne dziesiąte miejsce. Drużyna z Ostrowca Świętokrzyskiego na swoim koncie ma siedemnaście punktów na co złożyły się cztery zwycięstwa i pięć remisów. „U siebie” KSZO dwa razy wygrał, dwa razy zremisował i dwukrotnie przegrał.

Zielono-czarni od swojego najbliższego przeciwnika mają sześć punktów więcej. Liczymy na to, że po ostatnich dobrych meczach nasi piłkarze wrócą do Stalowej Woli z kolejną zdobyczą punktową.

Mecz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Stalowa Wola zostanie rozegrany w sobotę, 23 października. Początek spotkania o godzinie 14:00.

 

http://stal1938.pl/aktualnosci/kszo-na-drodze-stali/

23-10-2021 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność