Nowości

OKRĘGOWY PUCHAR POLSKI: STAL W FINALE! [WIDEO]

W środę 3 listopada w ramach 1/2 Okręgowego Pucharu Polski Stal Stalowa Wola zmierzyła się z KS Sokół Kamień. To spotkanie się zwycięstwem zielono-czarnych!

Zielono-czarni pokonali kolejny etap Okręgowego Pucharu Polski. Nasza „Stalówka” w półfinale rywalizowała z IV-ligowcem z Kamienia.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. O losach tej potyczki zadecydowała druga część meczu. W 76. minucie w dobrej sytuacji znalazł się Kamil Radulj. Nasz pomocnik swoją okazję wykorzystał. „Stalówka” objęła prowadzenie 1:0 i takim też wynikiem zakończyło się to spotkanie.

Zielono-czarni awansowali do finału Okręgowego Pucharu Polski. W nim Stal zmierzy się z LZS-em Ździary, grającym na co dzień w klasie okręgowej. Finałowe spotkanie odbędzie się w maju 2022 roku na stadionie w Kamieniu.

KS Sokół Kamień – Stal Stalowa Wola 0:1 (0:1)

0:1 – Kamil Radulj 76′

KS Sokół Kamień (skład wyjściowy): Siudak – Gnatek, Piekut, Podstawek, Konefał, Mistrzyk, Horajecki, Łeń, Rurak, Weres, Smusz.

Stali Stalowa Wola: Wietecha – Wojtak, Pietrzyk, Kiełbasa (70′ Khorolskyi), Hudzik,  Cukrowski, Drobot (70′ Świderski), Lebioda (46′ Grabarz), Jakimiuk (60′ Duda), Jopek, Żelisko (60′ Radulj).

Sędzia: Maksymilian Ciak (Sójkowa).

 

http://stal1938.pl/aktualnosci/okregowy-puchar-polski-stal-w-finale/

03-11-2021 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność