Nowości

PIERWSZY TRENING STALÓWKI PO PRZERWIE

Dziś piłkarze Stali Stalowa Wola po tygodniowych urlopach wrócili do zajęć.

Piłkarze Stali Stalowa Wola PSA odbyli dziś pierwszy trening po wakacyjnej przerwie. W zajęciach pod okiem trenera Szymona Szydełko uczestniczyło 22 zawodników.

Na obiektach Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej zjawili się między innymi powracający z wypożyczenia do GKS-u Katowice bramkarz Łukasz Konefał, a także testowany przez Stalówkę pomocnik i młodzieżowiec. Ponadto w pełnym zakresie z drużyną trenował już powracający do zdrowia Michał Fidziukiewicz, a także kuszony ofertami z wyższych lig Kacper Śpiewak.

Indywidualny tryb zajęć został zaordynowany Bartoszowi Sobotce, który narzeka na lekki uraz oraz napastnikowi Tomaszowi Płonce, który w dalszym ciągu boryka się z problemami zdrowotnymi.

Przy Hutniczej zabrakło dziś m.in. Krzysztofa Kiercza, z którym klub zakończył współracę oraz Rafała Michalika, z którym po powrocie z wypożyczenia rozwiązano umowę. Nieobecni byli również Bartłomiej Ciepiela oraz Adrian Szczutowski, którym skończyły się wypożyczenia i powrócili do macierzystych klubów.

Pierwszym rywalem „zielono-czarnych” w ramach rundy wstępnej Totolotek Pucharu Polski będzie Skra Częstochowa. Mecz ten zostanie rozegrany w Częstochowie, w niedzielę 9 sierpnia o godzinie 16:30.

http://stal1938.pl/aktualnosci/pierwszy-trening-stalowki-po-przerwie/

05-08-2020 admin

Dodaj komentarz

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność