Nowości

ŁUKASZ SURMA TRENEREM STALI STALOWA WOLA PSA

ŁUKASZ SURMA ZOSTAŁ NOWYM TRENEREM STALI STALOWA WOLA PSA.
 
Łukasz Surma to pięciokrotny Reprezentant Polski, rekordzista pod względem występów w historii Ekstraklasy: 559 meczów. Jako trener pracował w Watrze Białka Tatrzańska, Sole Oświęcim, Garbarni Kraków, a ostatnio w Piaście Żmigród. 44 letni szkoleniowiec legitymuje się licencją UEFA Pro i związał się z naszym Klubem kontraktem obowiązującym do 30 czerwca 2023 roku.
 
SERDECZNIE WITAMY TRENERA W NASZYM KLUBIE I ŻYCZYMY WIELU SUKCESÓW.

http://stal1938.pl/aktualnosci/lukasz-surma-trenerem-stali-stalowa-wola-psa/

ŁUKASZ BERETA NIE JEST JUŻ TRENEREM STALI !

KOMUNIKAT ZARZĄDU

STAL STALOWA WOLA P.S.A

W dniu 16.03.2022 r. Trener Łukasz Bereta złożył pisemny wniosek o rozwiązanie umowy za wzajemnym porozumieniem stron.

Zarząd Stal Stalowa Wola P.S.A. po konsultacji z Radą Nadzorczą postanowił przychylić się do prośby Trenera i z dniem dzisiejszym rozwiązał umowę na mocy porozumienia stron.

Równocześnie została rozwiązana umowa z asystentem trenera Łukaszem Molkiem

Decyzja o zmianach w sztabie szkoleniowym na starcie rundy wiosennej nie jest łatwa, jednakże Stal potrzebuje trenera zdeterminowanego do osiągnięcia celu postawionego przed drużyną.

Do momentu wyboru nowego szkoleniowca funkcję trenera zespołu Stali Stalowa Wola pełnił będzie dotychczasowy II trener – Maciej Gadowski.

 

http://stal1938.pl/aktualnosci/lukasz-bereta-nie-jest-juz-trenerem-stali/?fbclid=IwAR2ZzFYrl7eH6088mO5_4U3W580ZcJoLkQdlabJ2F1FlTvEtzEcVY6TcYrw

STAL ZREMISOWAŁA Z WISŁOKĄ

Zielono-czarni wrócili do gry po przerwie zimowej. W 19. kolejce III ligi grupy IV piłkarze Stali Stalowa Wola zmierzyli się z Wisłoką Dębica. To spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Ostatnie komentarze

O nas

Niezależny portal miasta

Strona zbudowana w oparciu o system CMS Webman

Nawigacja

Nasza społeczność