Od 1 marca 2018 r. zostaną wprowadzone zmiany w rozkładzie jazdy autobusów komunikacji miejskiej.
Zmiany będą polegać na:
1) uruchomieniu nowej linii komunikacyjnej numer „16”. Linia ta będzie kursować na trasie Stalowa Wola – Pysznica – Jastkowice – Chłopska Wola (i w kierunku przeciwnym). W Stalowej Woli linia nr 16 będzie zatrzymywać się na przystankach (w trakcie kursów do Chłopskiej Woli): Kwiatkowskiego – HSW, Kwiatkowskiego SP ZOZ, Orzeszkowej – Metalowiec, Popiełuszki – MOPS, Okulickiego – Hala Targowa, Okulickiego – Wiadukt, Okulickiego – Nadsański Bank Spółdzielczy, Al. Jana Pawła II – Górka, Al. Jana Pawła II – Straż Pożarna, Al. Jana Pawła II – Centrum, Popiełuszki – Apteka, Czarnieckiego, Czarnieckiego – Działki, Zasanie.
Dla kursów powrotnych na przystankach przeciwległych do wyżej wymienionych. Szczegółowy rozkład jazdy linii nr 16 znajdziecie Państwo tutaj:
http://www.mzk.stalowa-wola.pl/wp-content/uploads/2018/02/rozkad-jazdy-linii-nr-16-1.pdf
2) likwidacji części kursów linii nr 17, które to kursy zastąpi linia nr 16. Ponadto do rozkładu jazdy linii nr 17 zostaną włączone nowo wybudowane przystanki w m. Pysznica przy ul. Krętej oraz w m. Kłyżów przy ul. Błońskiej (przystanek początkowy i końcowy w Kłyżowie). Ponadto autobus linii nr 17 nie będzie korzystał z przejazdu koło Zespołu Szkół w Pysznicy. Uczniowie będą korzystać z przystanku na ul. Krętej. Szczegółowy rozkład jazdy linii nr 17 tutaj:
http://www.mzk.stalowa-wola.pl/wp-content/uploads/2018/02/rozkad17.pdf
3) likwidacji kursu linii nr 5 (w dni robocze i robocze wolne od nauki w szkole) z Os. Piaski rozpoczynającego się o godzinie 23:49;
4)zmianie godziny rozpoczęcia kursu linii nr 8 (w dni robocze i robocze wolne od nauki w szkole), z przystanku Kwiatkowskiego – HSW, z godziny 15:10 na godzinę 15:15;
5) zmianie godziny rozpoczęcia kursu linii nr 10 realizowanego w niedziele, z przystanku Sosnowa – Leśniczówka, z godziny 9:15 na godzinę 9:30;
6) zmianie godziny i miejsca rozpoczęcia kursu linii nr 19 realizowanego w niedziele: pierwszy kurs linii nr 19 będzie rozpoczynał się z przystanku Żwirki i Wigury o godzinie 7:36 (obecnie kurs rozpoczyna się z przystanku Al. Jana Pawła II – Poręby o godzinie 7:45);
7) likwidacji kursu linii nr 20 (w dni robocze i robocze wolne od nauki w szkole) rozpoczynającego się na przystanku Okulickiego – Hala Targowa o godzinie 18:30;
8) likwidacja kursu linii nr 22 (w dni robocze i robocze wolne od nauki w szkole) rozpoczynającego się na przystanku Rozwadów o godzinie 9:00.
Prosimy o uwzględnienie zmian w rozkładzie jazdy swoich połączeń komunikacyjnych.